içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

ALMANYA-ARJANTİN KARŞILAŞMASI SADECE AJANSSPOR.COM'DA

Dünya futbolunun iki devi, Almanya ve Arjantin, tam beş yıl aradan sonra karşı karşıya geliyor. Futbolseverler bu zorlu mücadeleyi 9 Ekim Çarşamba günü, saat 21.45'te Ajansspor.com'dan naklen takip edebilecek.

ALMANYA-ARJANTİN KARŞILAŞMASI SADECE AJANSSPOR.COM'DA
Haberi Sesli Dinle

Saran Group bünyesinde faaliyet gösteren ajansspor.com "Anında, Tarafsız Spor Haberciliği'' mottosuyla sporseverlere ulaşmaya devam ediyor.

 

Bir tarafta Avrupa futbolunun devi Almanya, diğer tarafta ise Güney Amerika futbolunun devi Arjantin... Kadrosunda Agüero, Higuain gibi devleri bulunduran Arjantin, Serge Gnabry, Lergo Sane, Marco Reus gibi oyuncuları kadrosunda bulunduran Almanya ile hazırlık maçında karşı karşıya geliyor.

 

Tam beş yıl aradan sonra karşılaşacak olan iki takımın mücadelesi, 9 Ekim Çarşamba günü saat 21.45'te, Ajansspor.com'dan canlı olarak yayınlanacak.

 

İddaa'da canlı olarak bahis de yapılabilecek bu müthiş hazırlık maçında Arjantin deplasmanda Almanya'nın konuğu olacak.

Almanya ile Arjantin bugüne kadar 22 kez karşı karşıya geldi. Bu maçlarda 7 kez Almanya, 10 kez Arjantin kazanırken, 5 maç berabere bitti. Almanya 31 gol atarken Arjantin 32 gol kaydetti. İki takım toplamda 14 kez hazırlık maçında karşı karşıya geldi.

 

Tarih: 08-10-2019

FACEBOOK YORUM
Yorum