içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Araç Kredisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Araç Kredisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Haberi Sesli Dinle

 

İstediğiniz araca artık kavuşmanızın vakti geldiyse ve rotanızı taşıt kredilerine çevirmeye hazırlanıyorsanız, bazı hususlar sizi daha da yakından ilgilendiriyor demektir. Araç kredileriyle ilgili bilmeniz gerekenleri derledik, hemen göz atmanızda fayda var. 

 

- Taşıt kredisi talebinde bulunmadan önce satın almak istediğiniz aracı belirleyin. Bu aracın ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize uygun olması, uzun süre kullanabilmenizi beraberinde getiriyor. Aracın fiyatı, ne kadar taşıt kredisi kullanmanız gerektiği konusunda belirleyici olduğundan satın almak istediğiniz aracın fiyatını öğrenin. 

 

- İkinci el araçlar için de taşıt kredisi kullanabilirsiniz. Ancak sıfır km araç için kullanılan taşıt kredisinin faiz oranları ile ikinci el araç satın almak için kullanılan kredinin faiz oranları farklıdır. Ayrıca ikinci el araç için araç kredisi kullanmanın bazı kriterleri de var. 

 

- Araç kredisini bütçenize çok daha uygun koşullarda kullanmanızı sağlayan finansman kuruluşları da bulunuyor. Taşıt kredisi için mutlaka bankaların kapısını çalmak zorunda değilsiniz. Hatta bazı finansman kuruluşlarının tüketicilere çok daha uygun koşullarda araç kredisi seçenekleri sunduğunu da belirtebiliriz.

 

- Her bütçeye uygun araç kredisi seçenekleri hakkında bilgi alabileceğiniz ve kredi başvurusunda bulunabileceğiniz kuruluşlardan biri de TEB Cetelem’dir. İnternet sitesine tıkladığınızda çok sayıda farklı kredi ürünü bulunduğunu görebilirsiniz. Tamamen gelir durumunuza bağlı olarak kredi kullanmanızı sağlayan araç kredisi ürünleri de var, mutlaka göz atın.

 

- Araç kredisi hesaplama işlemlerinizi ücretsiz olarak yapabilmek için de TEB Cetelem internet sitesini ziyaret edin. Hem kredi tutarına göre hem de aylık geri ödeme taksitlerine göre taşıt kredisi hesaplama işleminizi anında yapabilirsiniz. 

 

 

Tarih: 10-07-2019

FACEBOOK YORUM
Yorum