anani kanguru gibi ziplatip sikiyorum

içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Halsey’in ilk Türkiye konseri 3 Eylül'de

Paylaştığı tweet ile DNA’sında yüzde 11 Türk geni bulunduğunu ve ''baklava sevecek kadar Türk olduğunu'' açıklayan Halsey, Türkiye’deki ilk konserinde, dünyada hit olan şarkılarını seslendirecek.

Halsey’in ilk Türkiye konseri 3 Eylül'de

İstanbullu müzikseverlerle buluşacak olan Amerikalı yıldızdan önce özel konuk olarak Abby Roberts gecenin açılışını yapacak. Biletleri günler öncesinden tükenen ve merakla beklenen konser için sınırlı sayıda bilet satışa çıktı.

İstanbul, 3 Eylül Cumartesi akşamı KüçükÇiftlik Park’ta Ashley Nicolette Frangipanei, yani bilinen sahne adıyla Halsey’i ağırlamaya hazırlanıyor.

Son albümü “If I Can’t Have Love, I Want Power”la büyük beğeni toplayan Halsey, hamilelik ve doğum sürecinden sonra çıktığı ilk turnenin İstanbul ayağında KüçükÇiftlik Park’ı dolduran binlerce hayranına müzik, dans ve eğlence dolu bir akşam yaşatacak.

Gecenin açılışını ise sosyal medyada milyonlarca takipçisi olan ve “Paramaniac” adlı EP’si ile dikkatleri üzerine çeken Abby Roberts yapacak.

"ANNE OLDUKTAN SONRA ÇIKACAĞI İLK TURNESİ"
Anne tarafından İtalyan, Macar, İrlandalı, baba tarafından ise Afrika-Amerika kökenli olan Halsey, farklı kültürlerden izler taşıyan sahnesinde enerjik bir performansa imza atıyor. Pandemiden ve anne olduktan sonra çıkacağı ilk turnesine çok sevdiğini defalarca dile getirdiği Türkiye’yi ekleyen dünyaca şarkıcı, başta Billboard Hot 100 olmak üzere müzik listelerini alt üst eden hitleriyle sahnede olacak.

Tarih: 01-09-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum