مواقع مراهنات ギャンブル مواقع مراهنات مواقع مراهنات çocuk bornozu çocuk bornozu مواقع مراهنات смотреть порно онлайн ギャンブル ギャンブル ギャンブル ギャンブル ギャンブル ギャンブル ギャンブル المواقع المثيرة deneme pornosu çeken siteler

içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Haluk Levent: AHBAP'a kimse yanlış yapamaz

AHBAP'ın kurucusu Haluk Levent "İlk iş TOKİ ile görüştüm. Acil konut yaptıracağız!" açıklamasının ardından 7 firmanın aradığını duyurdu: Hepsini tek tek AHBAP'a çağıracağız...

Haluk Levent: AHBAP'a kimse yanlış yapamaz

Kahramanmaraş merkezli depremler sonrasında yaptığı yardımlarla gündemden düşmeyen ve bu nedenle hedef gösterilen AHBAP derneğinin kurucusu ve başkanı Haluk Levent, depremzedeler için yaptırma kararı aldıkları konutlar için yeni bir açıklama yaptı. 

Gündüz saatlerinde "Sizin paranız benim namusum! Hiç kimseye kuruluşa vermem! Veremem! Kimse de benden istemedi! Şu an yüzbinlerce insan evsiz donuyor. İlk iş TOKİ ile görüştüm. Acil konut yaptıracağız!" diyen Levent, bu açıklamasının ardından kendisini 7 şirketin aradığını söyledi. 

Twitter'dan yaptığı paylaşımda bütün firmalarla görüşeceklerini ifade eden Haluk Levent "Hepsini tek tek Ahbapa çağıracağız. Hangisi uygun fiyat ve bilimsel verilere göre teklif verirse o şirkete yaptıracağız. Unutmayın Ahbap a kimse yanlış yapamaz" ifadelerini kullandı. 

Tarih: 17-02-2023

FACEBOOK YORUM
Yorum