anani kanguru gibi ziplatip sikiyorum

içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Meteoroloji'den Düzce dahil 3 il için 'sarı' kodlu uyarı

Akşam saatlerinden itibaren Düzce’de başlayacak sağanağın, yarın akşam saatlerine kadar yerel kuvvetli olması bekleniyor. Meteoroloji, bugün 3 il için sarı kodlu uyarıda bulundu.

Meteoroloji'den Düzce dahil 3 il için 'sarı' kodlu uyarı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 5,9 büyüklüğünde depremin meydana geldiği Düzce için 5 günlük hava tahmin raporunu açıkladı.

Bugün havanın parçalı çok bulutlu olmasının beklendiği Düzce'de, akşam saatlerinden sonra yağmur ve sağanak şeklinde başlayacak yağışların, yarın gün boyu ve aralıklarla yer yer kuvvetli olacağı tahmin ediliyor.

25 Kasım Cuma günü bölge genelinde yağışların kuvvetli, Düzce il genelinde yer yer çok kuvvetli olması bekleniyor. 26 Kasım'da yağışların etkisini azaltarak akşam saatlerine kadar devam edeceği, 27 Kasım Pazar günü bölgede parçalı bulutlu havanın hakim olacağı öngörülüyor.

Mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının, yarın yağışla azalması ve mevsim normalleri civarında olması bekleniyor.

Meteoroloji tarafından Antalya, Şanlıurfa ve Düzce için sarı kodlu uyarı verildi.

Antalya il merkezi ve doğusunda sağanak ve gök gürültülü sağanak görüleceği tahmin ediliyor. Yağışlar, yerel kuvvetli olarak yarın gece saatlerine kadar etkili olacak.

Yağışlar nedeniyle Düzce ve Antalya çevreleri için ani sel, su baskını, yağış anında kuvvetli rüzgar ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması uyarısında bulunuldu.

Tarih: 24-11-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum