anani kanguru gibi ziplatip sikiyorum

içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

PTT kart üzerinden karşılıksız para veriliyor!

Hane başına 18 yaşından küçük olanlara PTT kart üzerinden karşılıksız para veriliyor... 4.500 TL’nizi almayı unutmayın.Hane başına 18 yaşından küçük olanlara PTT kart üzerinden para veriliyor

PTT kart üzerinden karşılıksız para veriliyor!

Hane başına 18 yaşından küçük olanlara PTT kart üzerinden karşılıksız para veriliyor..

Türkiye’de ailelere yönelik sosyal yardım programında ihtiyaç sahibi ailelere maddi destek sağlamak ve hayatlarını kolaylaştırmak adına İki aylık sosyal yardım programına başvurmak için bazı şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Başvurunuzun kabul edilmesi için aşağıdaki koşulları sağlamalısınız;

 

1. Türk Vatandaşı Olmamak

Bu program sadece Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklu kişiler için geçerlidir. Türk vatandaşları bu programdan yararlanamazlar.

2. Mavi Kart Sahibi Olmak

Başvuru yapacak kişinin mavi kart sahibi olması gerekiyor. Mavi kart, Türkiye’deki yabancı uyruklu kişilere sağlanan bir sosyal yardım programıdır.

3. Yurt Dışında Oturmak

Başvuru yapacak kişinin yurt dışında oturması gerekiyor. Türkiye’de oturanlar bu programdan yararlanamazlar.

4. 18 Yaşından Küçük Olmak

Bu programa başvurmak için 18 yaşından küçük olmanız gerekiyor.

5. Gelir Şartı

Başvurunuzun kabul edilmesi için hanenizdeki kişi başına düşen gelirin asgari ücretin net oranının üçte birinden az olması gerekiyor.

6.Kamu İşçisi, Muhtar, Memur ve Noter Olmamak

Hane içinde kamu işçisi, muhtar, memur veya noter bulunanların başvuruları değerlendirme dışı kabul edilecektir. Bu kişilerin başvuru yapmalarına gerek yoktur.

Tarih: 05-10-2023

FACEBOOK YORUM
Yorum