anani kanguru gibi ziplatip sikiyorum

içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

WhatsApp'a 'rahatsız etmeyin' modu geliyor

Facebook ve Instagram gibi sosyal ağ sitelerini bünyesinde bulunduran meta şirketinin sahip olduğu WhatsApp uygulamasına yeni bir güncelleme geliyor. WhatsApp'ta 'rahatsız etmeyin' modu olacak.

WhatsApp'a 'rahatsız etmeyin' modu geliyor

Online haberleşme uygulaması WhatsApp'ın sesli ve görüntülü aramaların sessize alınabildiği yeni bir özellik üzerinde çalıştığı belirtildi.

Özellik sayesinde artık sesli ve görüntülü aramalar da sessize alınabilecek.

Şimdiye kadar WhatsApp'ta görüntülü ve sesli aramalar tam olarak sessize alınamıyordu. Bir kişi ile sohbet sessize alındığında o kişinin görüntülü ve sesli aramalarını da sessize almak mümkündü. Ancak bu sefer de kişi ile yazışmaların bildirimi gelmiyordu.

'SESSİZE ALINDI' BİLGİSİ İLE GÖSTERİLECEK
Sputnik'in haberine göre, WhatsApp bu sorunun çözümü için yakında 'Rahatsız Etme' özelliğinin olduğu yeni bir sürüm yayınlayacak. Bu sayede kullanıcılar sesli ve görüntülü aramaları sessize alabilecek. Bu özellik telefonun kendi içerisinde yer alan rahatsız etme modu ile de bütünleşecek.

WhatsApp'a gelecek yeni özellik yalnızca bununla da sınırlı değil. Yakında Cevapsız Çağrılar başlığı altında yeni bir bölüm açılacak. Böylece kullanıcılar cevapsız çağrıları kolayca listeleyebilecek.

Tarih: 19-06-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum